Witajcie kochani!
To mój pierwszy wpis na tym blogu. Mam nadzieję, że będziecie go odwiedzać. Miałam już bloga na blogspocie, ale umarł śmiercią naturalną - przestałam go prowadzić.
Będę tu zamieszczać głównie moje stylizacje, haule, może recenzje, ale także inspiracje i przemyślenia na wszelakie tematy. W komentarzach podawajcie propozycje, co chcecie tu zobaczyć - będzie mi łatwiej cokolwiek stworzyć. Może z czasem ten blog stanie się moją ostoją tak, jak ten na pingerze (http://tempestlady.pinger.pl).
Pozdrawiam serdecznie,
Marta.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz