czwartek, 23 sierpnia 2012

Hello. Is it me you're looking for?

Witajcie kochani!
To mój pierwszy wpis na tym blogu. Mam nadzieję, że będziecie go odwiedzać. Miałam już bloga na blogspocie, ale umarł śmiercią naturalną - przestałam go prowadzić.
Będę tu zamieszczać głównie moje stylizacje, haule, może recenzje, ale także inspiracje i przemyślenia na wszelakie tematy. W komentarzach podawajcie propozycje, co chcecie tu zobaczyć - będzie mi łatwiej cokolwiek stworzyć. Może z czasem ten blog stanie się moją ostoją tak, jak ten na pingerze (http://tempestlady.pinger.pl).
Pozdrawiam serdecznie,
Marta.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz