sobota, 25 sierpnia 2012

Minnie Mouse :D

Cześć kochani! :D
Przedstawiam wam dzisiejszy outfit. Taki zwyklak do latania po domu i wyskoczenia po drobne zakupy.





Koszulka - prezent
Spodnie - nn
Zegarek - namiot nad morzem
Bransoletka ze świętymi - stragan nad morzem
Branso z ćwiekami - gazeta
Branso z koralików - stragan w Krakowie

Jutro moja mama ma urodziny, więc zabiera mnie i brata do kina i na pizzę. Liczę, że to będzie udany dzień. Następnym poście pokaże wam moje ostatnie zakupy.
Pozdrawiam i całuję,
Marta.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz