Przedstawiam wam dzisiejszy outfit. Taki zwyklak do latania po domu i wyskoczenia po drobne zakupy.
Koszulka - prezent
Spodnie - nn
Zegarek - namiot nad morzem
Bransoletka ze świętymi - stragan nad morzem
Branso z ćwiekami - gazeta
Branso z koralików - stragan w Krakowie
Jutro moja mama ma urodziny, więc zabiera mnie i brata do kina i na pizzę. Liczę, że to będzie udany dzień. Następnym poście pokaże wam moje ostatnie zakupy.
Pozdrawiam i całuję,
Marta.






Brak komentarzy:
Prześlij komentarz